AKCJA „POGOTOWIE ŚW. MIKOŁAJA”

W ramach akcji „Pogotowie św. Mikołaja” organizowanej przez Bank Żywności w Koninie przy współpracy z Panem Zbigniewem Ryczyńskim- wicedyrektorem Liceum Ogólnokształcącego im. Tadeusza Kościuszki w Turku, zostało przekazanych 80 paczek świątecznych. W akcję zaangażowana była młodzież liceum, która zbierała artykuły spożywcze w sklepach na terenie Turku i przygotowała paczki. Następnie podarunki trafiły do uczniów potrzebujących z naszej szkoły, a także podopiecznych oddziału PTTK w Turku. Paczki świąteczne zawierały artykuły spożywcze i słodycze, które na pewno sprawiły obdarowanym wielką radość.

Składamy serdeczne podziękowania dla Pana Zbigniewa Ryczyńskiego i młodzieży Liceum Ogólnokształcącego, którzy co roku pamiętają o uczniach naszej szkoły.

W szkole za przekazanie paczek odpowiedzialni byli: Pan Jerzy Zygmunt i Pani Ewa Czerniejewska.

Close Menu
Skip to content