powiatowy turniej BRD

10 maja 2024r. odbyły się w naszej szkole eliminacje powiatowe Ogólnopolskiego Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym. Reprezentanci gmin powiatu tureckiego rywalizowali w konkurencjach wiedzowych, rywalizowali na rowerowym torze przeszkód oraz wykazywali się umiejętnością udzielania pierwszej pomocy.

Celem turnieju było wyłonienie reprezentacji powiatu na turniej wojewódzki. W tym roku bezkonkurencyjni okazali się reprezentanci szkoły w Przykonie – wygrali w kategorii 10 – 12 lat oraz w kategorii uczniów starszych. Nasze drużyny zajęły drugie miejsca w obu kategoriach. Indywidualnie najlepszym zawodnikiem turnieju w kategorii uczniów starszych został uczeń klasy 6 Franciszek Wysocki.

Gratulujemy uczniom.

Drużyny przygotowali pani Katarzyna Statucka i pan Ryszard Dytkowicz

Close Menu
Skip to content