VII POWIATOWY KONKURS WIEDZY O ZDROWIU

Uczennice naszej szkoły: Weronika Śliga – klasa VIIIa i Lena Gaj – klasy VIIb brały udział w VII Powiatowym Konkursie Wiedzy o Zdrowiu organizowanym przez Szkołę Podstawową we Władysławowie przy współpracy z Powiatową Stacją Sanitarno – Epidemiologiczną w Turku.

Celem konkursu było zwiększenie świadomości dotyczącej wpływu żywienia i aktywności fizycznej na zdrowie wśród młodzieży. Konkurs miał formę testu pisemnego, który zawierał tematykę zdrowego stylu życia, aktywności fizycznej, zdrowia psychicznego. Organizatorzy przygotowali dla uczestników konkursu zdrowy poczęstunek. Młodzież w oczekiwaniu na wyniki konkursu, mogła wziąć udział w zwabach integracyjnych i wysłuchać wykładu przygotowanego przez zaproszonego gościa Pana Karola Okrasę-znany, ceniony kucharz, autor i prezenter telewizyjnych programów o tematyce kulinarnej m.in. „Okrasa łamie przepisy” czy Smaki czasu z Karolem Okrasą”.

W  wystąpieniu Pan Karol opowiedział o swoim życiu, ciężkiej pracy i wysiłku w dążeniu do celu. Przekazał cenne uwagi jak nie marnować  czasu i spełniać swoje marzenia, zainteresowania, wierzyć we własne siły i nigdy się nie poddawać.  

Close Menu
Skip to content