Tak wyglądają nasze zajęcia z perspektywy ostatnich tygodni. Wniosek jest jeden: nasze pierwszaki po prostu uwielbiają uczyć się języka niemieckiego! Każda lekcja to dla nich masa radości i nowej wiedzy, którą chłoną z ogromnym zapałem.
Co sprawia, że dzieci tak chętnie biorą udział w zajęciach? To przede wszystkim nasza wyjątkowa formuła:
- Nauka w ruchu – Sale lekcyjne zamieniamy na salę sportową! Dzięki temu dzieci rozładowują energię, a ruch fantastycznie wspomaga zapamiętywanie nowych słówek.
- Rollenspiele – Maluchy wcielają się w najróżniejsze role. Przez zabawę i odgrywanie dialogów uczą się naturalnej, praktycznej komunikacji.
- Gry edukacyjne – Językowe zabawyuczą logicznego myślenia i błyskawicznie utrwalają słownictwo.
Połączenie aktywności fizycznej, kreatywności i zabawy sprawia, że niemiecki staje się dla dzieci czystą przyjemnością, a nie obowiązkiem. Wielkie brawa dla naszych wspaniałych uczniów za ich odwagę, uśmiech i niesłabnący zapał!
Prowadzenie zajęć: Anna Szambelańczyk – nauczycielka języka niemieckiego.
Informacje o projekcie: Projekt „Szkoły z potencjałem. Rozwój edukacji na terenach LGD TUR” o numerze FEWP.09.02-IZ.00-0035/25 realizowany przez Turecką Izbę Gospodarczą współfinansowany jest z środków Europejskiego Funduszu Społecznego Plus; Priorytet 9; Działanie 9.2 Edukacja przedszkolna, ogólna oraz kształcenie zawodowe w ramach rozwoju lokalnego – Program Fundusze Europejskie dla Wielkopolski 2021-2027. Projekt realizowany jest w ramach Lokalnej Strategii Rozwoju Stowarzyszenia Turkowska Unia Rozwoju T.U.R.
#FunduszeUE #FunduszeEuropejskie














