Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy- 31 finał

Uczniowie klas I-VIII wraz z przedszkolakami oraz pracownikami ZSP w Słodkowie wzięli udział w zbiórce pieniędzy w ramach akcji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Łączenie zebraliśmy 1854,65 zł.

Ponadto, 14 stycznia z inicjatywy Samorządu Uczniowskiego na sali sportowej ZSP w Słodkowie zorganizowano, w ramach WOŚP, spotkanie uczniów klas VIII – chłopców z grupą absolwentów naszej szkoły, w celu rozegrania meczy w piłkę ręczną i nożną. Zespoły grały między sobą systemem rozgrywek „każdy z każdym". Mimo, iż Turniej miał charakter charytatywny, zabawowy i rekreacyjny, to nie brakowało efektownych akcji, strzałów na bramkę, czy twardej sportowej rywalizacji. Wszystkie zespoły ex aequo zajęły pierwsze miejsce. Samorząd Uczniowski dziękuje wszystkim uczestnikom turnieju za przysłowiową cegiełkę jaką przekazali na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Nad przebiegiem turnieju opiekę sprawowali: wicedyrektor Anna Szambelańczyk, Anna Bonikowska i Jerzy Zygmunt.

Tegoroczny 31 Finał WOŚP uzbieraną kwotę przeznaczy na walkę z sepsą. Wszystkim, którzy przyczynili się do tego pięknego gestu pomagania, bardzo serdecznie dziękujemy!!!
Samorząd Uczniowski.

Close Menu
Skip to content