AKCJA TURKOWSKA PACZKA

Turkowska  Paczka to akcja, która pokazuje, że pięknie jest pomagać, ale wymaga to współpracy i zaangażowania. Jak co roku w okresie świątecznym Szkolne Koło PCK działające w Słodkowie włączyło się w TURKOWSKĄ PACZKĘ jako DARCZYŃCY. Zachęcaliśmy uczniów, rodziców, nauczycieli, całą społeczność szkolną do włączenia się w akcję. Wspólnymi siłami działając przygotowaliśmy 27 paczek, produktów koniecznych do codziennego funkcjonowania: żywność, artykuły higieniczno–sanitarne, ale również, mikrofalę ,kurtkę, książkę, garnki, słodycze.

Oprócz artykułów materialnych, tak potrzebnych rodzinom, potrzebne jest też serce i czas, który poświęcamy innym.

Szkolne Koło PCK serdecznie dziękuje za zaangażowanie tym, którzy wspomagali akcję: Dyrekcji, Rodzicom, Nauczycielom i Uczniom. Dziękujemy za ofiarowany czas, za szlachetność, dobro i otwartość na drugiego człowieka.

Wsparcie materialne, ale również nadzieja trafiły do Pani Franciszki. Nam pozostaje radość z tego, że mogliśmy uczestniczyć w tej szlachetnej akcji.

Składamy podziękowanie dla  Gminy Turek za pomoc w dostarczeniu paczek do Centrum Wolontariatu w Turku.

Koordynatorkami akcji w szkole były Panie: Joanna Popardowska i Ewa Czerniejewska, dziękujemy również Pani Ewie Podemskiej za pomoc i wsparcie w przeprowadzeniu akcji TURKOWSKA PACZKA.

Close Menu
Skip to content