MIKOŁAJKOWY WIECZÓR GIER PLANSZOWYCH

Czy można spędzić piątkowy wieczór bez telefonu?

Klasa VIb udowodniła, że jak najbardziej a nawet można się przy tym świetnie bawić. Mianowicie 8 grudnia w ramach mikołajek urządzony został wieczór gier planszowych. Zaangażowani byli nie tylko uczniowie ale również rodzice, którzy wraz z wychowawcą jako pierwsi oddali swój telefon na czas zabaw.

Gry planszowe to świetna rozrywka i doskonały pomysł na długi, ciemny, szary i deszczowy wieczór. Są też bardzo dobrym pretekstem do spędzenia czasu razem z rówieśnikami i nawet jeśli wygra ktoś inny, to tak naprawdę nikt nie jest przegrany. Powyższe motto towarzyszyło nam podczas spotkania. Wśród wybranych pozycji każdy znalazł coś dla siebie – a pozycji gier było naprawdę co nie miara, gdyż każdy uczeń przyniósł swoją ulubioną grę. Co najważniejsze, nikt nie  narzekał na brak towarzystwa do gry.

Do wyboru było wiele popularnych gier strategicznych i towarzyskich ale też gry mniej znane aczkolwiek bardzo ciekawe. Zabawa była przednia a czas na grze bardzo szybko minął. W międzyczasie rodzice przygotowali poczęstunek i wspólnie zasiedliśmy do stołu.

Spotkanie odbyło się dzięki wielkiemu zaangażowaniu rodziców. Opiekę sprawowały panie Ewa Podembska i Agata Janiak oraz oczywiście rodzice- za co serdecznie dziękujemy.

Close Menu
Skip to content