Podsumowanie konkursów – dyplomy dla wyróżnionych

Drodzy uczniowie, na stronie szkoły chcemy podsumować dotychczasowe działania i konkursy związane z obchodami Roku Mikołaja Kopernika. Wasze zaangażowanie i talent plastyczny po raz kolejny zachwyciły nas wszystkich. Wykonane przez Was prace, takie jak makiety Układu Słonecznego oraz portrety Mikołaja Kopernika, są nie tylko piękne, ale także pełne wiedzy i zaangażowania.

Wybór najlepszych prac był bardzo trudny, ponieważ każda z nich była wyjątkowa i piękna na swój sposób. Dlatego też, chcemy przesłać serdeczne gratulacje dla wszystkich uczniów, którzy wzięli udział w konkursach i pokazali swoje umiejętności plastyczne.

Jednak przed nami jeszcze jeden konkurs, a mianowicie konkurs wiedzy na temat życia i osiągnięć naukowych Mikołaja Kopernika, który odbędzie się w maju. Mamy nadzieję, że wszystkie osoby, które wzięły udział w poprzednich konkursach, będą również chętnie brały udział w konkursie wiedzy.

Zapraszamy również wszystkich zainteresowanych do odwiedzenia galerii, gdzie można zobaczyć wykonane przez uczniów prace. Jeszcze raz gratulujemy wszystkim uczestnikom i życzymy powodzenia w kolejnych konkursach!

Close Menu
Skip to content