Szkolny konkurs języka angielskiego „English in Songs”

To już druga edycja konkursu języka angielskiego w takiej formie. Chętni uczniowie przedstawili przygotowane przez siebie utwory w języku angielskim. Konkurs oceniany był w dwóch kategoriach wiekowych – klasy 1-3 oraz klasy 4-8. Wszyscy uczestnicy wykazali się bardzo wysokim poziomem zarówno pod względem wymowy jak i w aspekcie muzycznym. Bardzo trudno było wyłonić zwycięzców, bo wszyscy zasługiwali na pierwsze miejsce.

Zwycięzcami w drugiej edycji okazali się:

  • w kategorii klas 1-3 – Nadia Jarosz – kl.2b
  • w kategorii klas 4-8 – Maria Płóciennik – kl.6b

Gratulujemy!

Nadia oraz Marysia będą reprezentować naszą szkołę w międzyszkolnym etapie konkursu, który odbędzie się w naszej szkole 23 kwietnia 2024

Close Menu
Skip to content